Про нас

Інтернет-магазин bavovna.uz.uaце симбіоз волонтерської організації та приватного підприємництва!  Головна мета онлайн магазину — не просити, а заробити кошти для підтримки Збройних Сил України. Тим самим підтримувати українських виробників. Весь прибуток, а часом і повна вартість товарів, (це залежить від бажання виробника), які продаються на даному сайті, спрямовується на потреби наших військових.

Адреса: м. Ужгород, вул. Швабська 26.

Федір Шандор – Професор з окопу. Під цим псевдо завідувач кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ відомий в українських та світових медіа. А світлина, на якій туризмознавець читає онлайн лекцію прямо з окопу з-під Слов’янська, в травні 2022 року стала всесвітньо відома.

Незмінний президент Закарпатської туристичної організації – організатор чисельних туристичних акцій та фестивалів, триразовий чемпіон України з американського футболу, академік вищої освіти України та член-кореспондент Угорської закордонної академії наук.

24 лютого 2022 року добровольцем став до лав ЗСУ, командував ротою у складі 68 окремого батальйону ТРО, який з квітня 2022 року виконує бойові завдання на сході України. За час військової служби нагороджений бойовою медаллю «Золотий хрест» та бригадним хрестом 101 ОБ ТрО.

«Ми воюємо за освічену націю. Не маємо право втомлюватися й опускати руки: переможемо і продовжимо розповідати світу про наше Закарпаття» – обіцяє і далі робити промоцію краю Федір Шандор.

 

Олександр Ляхін — приватний підприємець. Запустивши понад десять років тому торгову марку «Закарпатський пряник», зробив з цього солодкого виробу регіональний бренд, який вже відомий далеко за межами Закарпаття та України.

Співзасновник та керівник благодійного фонду «Добрі справи Закарпаття», організатор гастрономічних туристичних фестивалів та благодійних соціальних акцій, серед яких “Закарпатський фестиваль пряників” що направлені на допомогу дітям Карпатського регіону, виховує двох красунь-донечок. З початком війни Олександр з друзями упритул зайнявся забезпеченням військових підрозділів, де воюють закарпатці.

У перші місяці війни налагодив з друзями логістику, та особисто доставляв автомобілі, амуніцію, продукти харчування та інше до військових в Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, на Харківщину та інші фронтові міста та села.

«Любов до свободи, це основне що тримає українців у важкі часи. Українці – вільні люди. Працюють постійно, тому і вільні – відповідає Олександр Ляхін коли його питають про життєве натхнення.

 

Ігор Сирота – програміст, розробник сайтів, як прийнято казати – айтішник! Ігор завжди долучається до добрих справ, але як правило працівників його галузі, зазвичай, тяжко помітити. Вони роблять непомітні речі, які дають надзвичайний результат.

З початку повномасштабного вторгнення Ігор, окрім постійної, фінансової підтримки Збройних Сил України, створює та працює над багатьма ІТ – проєктами для перемоги України! Bavovna.uz.ua – це лише один із проєктів, які реалізовані завдяки йому! Окрім рутинної роботи, Ігор напряму спілкується зі службою підтримки Starlink, завдяки Ігорю – багато бійців мають зв’язок…